Rezervujte si u nás stôl

Vyberte si pobočku

Články

arrowSpäť na všetky články

6. decembra 2017

Vianočné večierky v Corku

S prvým snehom a mínusovými teplotami sa u nás oficiálne začína predvianočné obdobie. To je okrem vianočných trhov a chutného vareného vína spojené aj s množstvom večierkov a benefičných akcií. Ak ešte neviete, kde pre svojich kolegov z práce alebo známych môžete zorganizovať vianočný večierok, tak ste na správnom mieste. Ideálnym miestom pre tento typ udalosti je totižto jedna z našich prevádzok Cork!

Poznáme tajomstvo vianočných večierkov

Tajomstvom úspešného vianočného večierku nie je množstvo darčekov. Je to atmosféra Vianoc a vaše pohodlie, ktoré vám dokážeme vytvoriť v jednej z našich pobočiek. Tie sú vhodné pre menšie, komornejšie vianočné večierky, ktoré však napriek svojej veľkosti môžu byť nezabudnuteľné. A dokonca aj tematické.

Zabudnite na rolničky, lacný alkohol a hlasnú hudbu, cez ktorú sa nebudete počuť. V Corku si môžete vychutnať vianočný večierok na úrovni. Radi vás ponúkneme kvalitným jedlom, kvalitnými vínami či iným alkoholom, ale aj príjemnou obsluhou. Radi pre vás pripravíme aj špeciálne menu – ochutnávku vína.

To môže byť pripravené z ponuky konkrétneho vinárstva, prípadne z určitých typov vín, ktoré vám chutia. Vy si vyberiete a my pre vás všetko pripravíme. Okrem tradičnej ochutnávky na vás čaká aj zaujímavý výklad s pridanou informačnou hodnotou – každá vinica a každé víno má svoj príbeh a my vám ho popri popíjaní kvalitného vínka radi prezradíme.

Láska ide cez žalúdok

Nebudeme si klamať – každý sa chce na vianočnom večierku dobre najesť. Aj preto máme v našej ponuke komplexný catering zložený z kvalitných pokrmov. Ponúkame vám rôzne tapas chuťovky, francúzske terrines a pâté pripravené michelinskými kuchármi, rôzne dezerty, či iné dobroty z našej kuchyne.

Samozrejmosťou je aj kvalitné pitie. Pre nešoférov máme pripravené výberové vína z celého sveta. Šoféri si u nás môžu vychutnať vynikajúcu kávu, čerstvé ovocné šťavy, či kvalitné čaje. Každý si príde na svoje a z vianočného večierku v Corku budete odchádzať sýty a spokojní.

Rezervujte si svoj vianočný večierok v Corku ešte dnes

Radi pre vás pripravíme vianočný večierok v našich dvoch bratislavských prevádzkach alebo v Cork Wine Bar v Poprade. Veríme, že vianočný večierok u nás bude pre vás a každého vášho kolegu alebo známeho nezabudnuteľným zážitkom. Dovoľte nám, aby sme vám spríjemnili predvianočné obdobie kvalitným kateringom a chutným vínom v útulných priestoroch jednej z našich prevádzok. Rezervujte si svoj večierok v Corku ešte dnes, aby sme pre vás stihli všetko pripraviť podľa vašich predstáv!