Rezervujte si u nás stôl

Vyberte si pobočku

Články

  • Články
  • Ochutnajte najlepšie varené víno v meste – u nás v Corku!
arrowSpäť na všetky články

2. decembra 2017

Ochutnajte najlepšie varené víno v meste – u nás v Corku!

Ľudstvo pozná varené víno už stáročia. Hoci sa pri jeho výrobe v minulosti používalo menej kvalitné víno, dnes je to presne naopak. Vycibrené jazýčky novodobých degustátorov môžu vo varenom víne nájsť rôznorodé chute, ktoré zaručuje stovky rokov sa vyvíjajúci recept. Ten sme práve u nás – v Corku – dotiahli takmer do dokonalosti.

Tajná receptúra vareného vína v bratislavskom Wine Bare Cork

Ak je vašim vrcholným degustačným zážitkom varené víno z trhov, rozhodne by ste mali navštíviť náš Wine Bar Cork. Presvedčíme vás, že definícia výborného vareného vína nekončí pri použití škorice a klinčekov. V našom tajnom recepte používame kvalitné víno zo Sicílie, ktorého chuť dopĺňame sladkým medovicovým medom a tajnou zmesou korení. Myslíte si, že odhalíte náš tajný recept? Príďte ochutnať naše varené víno a vyskúšajte to!

Mnohí zákazníci považujú naše varené víno za najlepšie v Bratislave. Vďaka kombinácii kvalitného vína a príjemných priestorov sa náš bar stáva častou zástavkou návštevníkov vianočných trhov. Môžete si v ňom totižto užiť príjemnú atmosféru a zohriať svoje telo aj dušu.

Nemáte chuť na varené víno?

Nevadí. V našom Wine Bar Cork si na svoje príde každý – ponúkame široké spektrum kvalitných vín z krajín celého sveta. Ukážeme vám rozmanitosť chutí a radi vás prevedieme našou vínnou kartou. Veríme, že dokážeme uspokojiť potreby vašich chuťových pohárikov.

Pravidelne v našej prevádzke organizujeme aj ochutnávky svetových vín, ktoré sú určené pre každého priaznivca tohto nápoja. Predstavíme vám v nich netradičné odrody vín z viníc, o ktorých ste možno doteraz nepočuli. Ochutnávka vín nie je len zážitkom pre vaše chute, ale aj pre vašu myseľ. Vždy z nej totižto odídete oddýchnutí a obohatení o nové poznatky.

Fanúšikovia teplých nápojov si u nás môžu vychutnať kvalitný čaj alebo prémiovú kávu, ktorú vám radi ponúkneme počas celého dňa. A na prázdno neodídu ani tí, ktorí hľadajú niečo pod zub. Neváhajte a navštívte náš Wine Bar Cork, kde nájdete tú pravú esenciu vianočného pokoja.