Rezervujte si u nás stôl

Vyberte si pobočku

O nás

O nás

Cork je sieť wine barov s dvomi prevádzkami, v Bratislave a v Poprade. Špecializujeme sa na ponuku kvalitných vín, ktoré získavame vďaka dlhoročným vzťahom priamo od vinárov z prémiových viníc. Vždy sme si tak istí, že my i vy dostanete len prvotriedne vína najvyššej kvality.

Naša ponúka vín je dôsledne premyslená a vyberaná. Ponúkame vám len také víno, ktoré si s potešením a pôžitkom nalejeme do pohára aj my.

Okrem vína ponúkame aj kvalitnú kávu, čaje, sladké dezerty, či pochutiny k vínu (rôzne paštéty, syry, kvalitné salámy, či tapas). Radi pre vás pripravíme degustáciu podľa vášho priania, ku ktorej vám ponúkame aj možnosť cateringu.

Naše prevádzky sú ideálnym miestom pre osobné aj pracovné stretnutia, ale aj menšie oslavy, posedenia, či firemné večierky. Príjemné prostredie na úrovni dopĺňa vzdelaný a vždy príjemne vystupujúci personál.

Príďte sa zamilovať do vína v Corku. Príďte sa zamilovať do Corku 🙂

Naša ponuka

Okrem výnimočných vyberaných vín si u nás môžete dať skvelú kávičku, čaj, ovocné šťavy a tiež niečo na zahryznutie - tapas chuťovky alebo francúzske terrines a pâté pripravené michelinskými kuchármi.

Chcete prísť ako skupina? Objednajte si u nás aj catering.

Naše služby

 • obrazok

  Rezervácia na mieste

  Chcete mať istotu, že u nás vždy nájdete miesto? Objednajte sa telefonicky, mailom alebo cez rezervačný formulár na webstránke.

  Zabezpečíme vám rezerváciu.

 • obrazok

  Večera pre dvoch

  Rande? Výročie? Prekvapenie? Radi vám pomôžeme.

  Okrem rezervácie vám pripravíme aj pestré občerstvenie.

 • obrazok

  Degustácia na mieru

  Chcete prekvapiť priateľov alebo obchodných partnerov? Objednajte si degustáciu. Odporučíme vám vinárstva a pripravíme dramaturgiu degustácie.

 • obrazok

  Dodanie vína domov

  Vaše obľúbené víno vám radi dopravíme až domov.

 • obrazok

  Pre skupiny

  Či už v podobe rezervácie alebo "uzavretej skupiny", v CORKu vás radi privítame, obslúžime a príjemne prekvapíme.

  CORK má viac prevádzok, preto sa u našej obsluhy vždy informujte o kapacite prevádzky.

Cork

Rezervujte si u nás stôl

Rezervovať miesto