Rezervujte si u nás stôl

Vyberte si pobočku

Chuťovky

Jedlo a víno v dokonalej harmónii

Prišla na vás chuť? Chcete „niečo malé na zahryznutie“ alebo potrebujete neutralizátor chuti medzi jednotlivými vínami? Určite si vyberiete.

Talianske a španielske sušené salámy (prosciutto, jamón serrano) práve čerstvo pre vás naporciované, údené i neúdené šunky, prvotriedne olivy, sušené paradajky v olivovom oleji, či slovenské zrejúce syry z Hozelca.

Máme tiež veľký výber nátierok („pâté“ a „terrines“) La Table d´Antan, pripravených podľa tradičných receptov z oblasti Bordeaux, ktorá je preslávená nielen svojimi vinicami, ale aj gastronómiou. Receptúry (s koňakom Armagnac, konfitovanou cibuľkou, slivkami, s vínom či iné) precízne vyladil šéfkuchár M. Toulousy, ktorý je držiteľom dvoch michelinských hviezd. S chrumkavým pečivom ulahodia aj tým najnáročnejším.

Objednať si u nás môžete aj pâté, terrines, rilletes a foie gras značky Lafitte z oblasti Landes (severozápad Francúzska). Tieto excelentné výrobky s tradíciou od roku 1920 sú nositeľmi certifikátu chráneného označenia pôvodu IGP (Indication Géographique Protégée).

Našu ponuku chuťoviek doplňujú mandle, pistácie, arašidy, kešu orechy a para orechy.

V prípade rezervácie pre skupiny pre vás na objednávku pripravíme aj bohaté a pestré občerstvenie v štýle tapas.

Cork

Rezervujte si u nás stôl

Rezervovať miesto