Rezervujte si u nás stôl

Vyberte si pobočku

Články

  • Články
  • Kam po vianočných trhoch a nákupoch?
arrowSpäť na všetky články

14. decembra 2017

Kam po vianočných trhoch a nákupoch?

December je mesiacom vianočných trhov, nákupov darčekov, oddychu a rekapitulácie toho, čo sa za posledný rok udialo. Množstvo času trávime so svojimi blízkymi a priateľmi, pri pohári dobrého vareného vína, či iného opojného moku. Kde však môžete pokračovať v debatách a ohriať svoje telo, keď ste videli už všetky stánky na vianočných trhoch a máte nakúpené všetky darčeky? No predsa u nás – v Corku!

Víno na 100 spôsobov

Bolí vás už hlava z nekvalitného punču či vareného vína, ktoré ste si kúpili na vianočnom trhu? Tak príďte ku nám – ponúkame najlepšie varené víno v meste. A nielen to. Naša ponúka obsahuje vína z celého sveta, ktoré dokážu zaujať aj toho najväčšieho fajnšmekra.

V našej ponuke sa nachádza biele víno, ružové víno, ale aj červené víno z tých najlepších viníc sveta. Pohárik lahodného vína a útulná, vyhriata prevádzka nášho Corku sú tými správnymi predpokladmi pre pokračovanie v búrlivých diskusiách, ale aj intímnych rozhovoroch.

Zaženieme smäd i hlad

Ak vám príde niečo na chuť, môžete si vybrať z našej ponuky pochutín a maškŕt. Na výber máme kvalitné paštéty, francúzske terrines a pâté, tapas, či kvalitné mäsové pochutiny a syry. Samozrejmosťou je aj výborná brazílska káva, čaje od výmyslu sveta, či nealko nápoje pre tých, ktorí chcú viesť rozhovory s čistou hlavou. 🙂

Cork je ideálnym miestom pre romantické stretnutia zamilovaných párov, ktoré chcú uniknúť preplneným námestiam počas trhov, ale aj pre skupiny priateľov či známych, ktorí si chcú užiť svoje večerné posedenie na úrovni.

Každý večer pre vás máme otvorené prevádzky v Bratislave – na Panskej, na Námestí Ľudovíta Štúra a na Levočskej ulici v Poprade. Z vianočných trhov a z nákupov vianočných darčekov to máte naozaj na skok. Radi pre vás pripravíme aj vianočný večierok alebo posedenie pre viacerých ľudí. Okrem kvalitného vínka vám ponúkame aj možnosť bohatého cateringu, príjemnej obsluhy a záruky, že od nás budete odchádzať spokojní.

Navštívte nás a spríjemnite si večer posedením v Corku!